Jezus kennen, Hem dienen en voor Hem leven – Harrison Conley
We willen allemaal een leven leiden dat betekenis heeft, maar soms kennen we ook het gevoel dat we niet veel waarde kunnen bijdragen. We vergelijken onszelf met anderen of denken dat we niet zo belangrijk zijn. Toch heeftGod ieder van ons voor een specifiek doel geschapen. Hij wil ons bevrijden van alle onzekerheden. En dit gebeurt door te erkennen wie we in Jezus zijn.
In deze preek laat Harrison Conley zien hoe God je in zijn Koninkrijk wil gebruiken. Laat je inspireren om Jezus steeds beter te leren kennen, Hem te dienen en met heel je hart voor Hem te leven!

mis geen enkele uitzending
Onze service voor jou: we sturen je wekelijks een email met de link naar de nieuwste uitzending.

Waarom je alleen bij Jezus tevredenheid vindt
Of we nu ouders zijn die een balans moeten vinden tussen ontelbare taken, jongvolwassenen die op zoek zijn naar vervulling en een doel in het leven, of iemand die gewoon de dagelijkse uitdagingen van het leven de baas probeert te worden – echte tevredenheid kunnen we alleen vinden in Jezus. Maar hoe doen we dat?

Breng hoop naar de huiskamers – vooral in deze speciale tijd!
Vooral in onzekere tijden vinden we het een geweldige kans om mensen hoop te geven door Gods Woord.
naar de preektekst
Als je ook regelmatig updates van Bayless wilt ontvangen, vul dan hier je e-mailadres in. Om technische redenen is dit ook nodig als je alleen het script wilt ontvangen.
Geef een reactie