Evangelisatie, onderwijs en genezing 1/2
God wil belangrijke dingen doen in uw leven. Hij verlangt ernaar dat wij groeien in karakter en invloed. Het leven en de bediening van Jezus zijn gelukkig een perfect voorbeeld voor ons. In deze preek leert Bayless u hoe u Jezus’ hart kunt hebben, Jezus’ woorden kunt spreken en Jezus’ werken kunt doen.
Dit is het eerste deel van twee delen. Het tweede deel van deze preek vind je hier
-
Geef een reactie

mis geen enkele uitzending
Onze service voor jou: we sturen je wekelijks een email met de link naar de nieuwste uitzending.

Breng hoop naar de huiskamers – vooral in deze speciale tijd!
Vooral in onzekere tijden vinden we het een geweldige kans om mensen hoop te geven door Gods Woord.
naar de preektekst
Als je ook regelmatig updates van Bayless wilt ontvangen, vul dan hier je e-mailadres in. Om technische redenen is dit ook nodig als je alleen het script wilt ontvangen.
Het gaf me vrede en dat het goed zit tussen de Here God en hetgeen in dit lichaam woont.
Wat bijzonder om te horen, Leen. Vrede met God is één van de kostbaarste geschenken die we kunnen ontvangen. We zijn dankbaar dat deze boodschap u daarin heeft bemoedigd. Bid dat Zijn vrede u blijft dragen — in geest, ziel en lichaam.